Pronájem pracovních plošin s řidičem

Disponuje kompletním sortimentem pracovních plošin a autoplošin. Tyto plošiny lze použít jak při pracích uvnitř budov na zpevněných plochách, tak i při venkovních výškových pracích až do výšky 42 m v lehkých i těžkých terénech. Nabízíme pouze kvalitní plošiny od renomovaných výrobců, jež splňují ta nejpřísnější kvalitativní kritéria. Plošiny pronajímáme s řidičem, jenž následně dohlíží nad prácemi. Umožňujeme pronájem plošiny s obsluhou, kde přímo ovládáme a jsme k ruce. Popřípadě pokud nemáte zájem o obsluhu, tak vás proškolíme a vystavíme mu příslušné pracovní oprávnění.

Profesionální pracovní plošiny

Různé druhy plošin a autoplošin

Bezpečné plošiny

Pronájem s řidičem

Možnost odborné obsluhy

Pronájem plošin - Plošiny Elpoš

Specifikace našich pracovních plošin

Naše plošiny a autoplošiny se vyznačují pevnou, tuhou a robustní konstrukcí s minimálním výkyvem a vysokou nosností. V nabídce máme i plošiny s rotační konstrukcí. Plošiny mají v závislosti na jejich typu - jemné proporciální ovládání, o jejich ustavení a obsluhu se stará náš řidič.

Plošiny na automobilových podvozcích

Pracovní plošiny na automobilových podvozcích pronajímáme převážně s řidičem, jenž se stará o správné ustavení plošiny a o její obsluhu, zatímco vaši zaměstnanci provádí výškové práce z koše. Také je možné objednat si naše odborné pracovníky, kteří dané práce zrealizují sami či budou provádět pomocné práce a asistovat vám. Tyto typy plošin pronajímáme za hodinovou sazbu.

Přívěsné a nůžkové plošiny

Přívěsné a nůžkové plošiny se pronajímají zpravidla bez obsluhy a za denní sazbu. V závislosti na rozsahu prací je však možné se dohodnout na individuálních podmínkách.

Pokud nejsou výškové práce vaší doménou, rádi zajistíme jejich realizaci sami – firma Plošiny Elpoš je ve výškách jsme jako doma. Můžete využít i našich služeb v oblasti kácení stromů či elektromontáže NN. Neváhejte nás kontaktovat či se za námi přijeďte podívat a osobně se domluvit na cenách do Žitenic u Litoměřic.

 

Seznam plošin

Stali jsme se jedinečnou firmou v ČR, která pronajímá a provádí výškové práce s montážní plošinou 42m na podvozku 4x4.

Pracovní plošina na automobilovém podvozku MAN německého výrobce Wumag s montážní výškou 30m na podvozku 4x2.

Pracovni plošina MP27 se vyznačuje velkou robustnostní jak podvozku TATRA 148 6x6, tak především samostatného ramene pracovní plošiny s nosností koše 450Kg

Pracovní plošina MP 16 na podvozku Avia, je osvědčená lehká pracovní plošina, která se skládá ze dvou ramen a koše s nosností 225kg v celém pracovním diagramu.

Pracovní plošina MP 13 osvědčená montážní vysokozdvižná plošina na podvozku Avia, se skládá ze dvou ramen a koše.

Přívěsná plošina DL18 s pracovní výškou 18m se vyznačuje nízkou hmotností, odolností konstrukce, dobrými pracovními parametry.

Nůžková plošina 10m je určená především pro práci ve vnitřních prostorách jako jsou haly, sklady, výrobní vnitřní prostředí s rovnými a zpevněnými povrhy jako asfalt, beton, betonová zámková dlažba a další.

Nůžková plošina 8m je určená především pro práci ve vnitřních prostorách jako jsou haly, sklady, výrobní vnitřní prostředí s rovnými a zpevněnými povrhy jako asfalt, beton, betonová zámková dlažba a další.