Výškové práce z plošiny

Práce ve výškách jsou naší specialitou. Výškové práce realizujeme od roku 1991, za tuto dobu jsme získali bohaté zkušenosti a řešili jsme mnoho kritických situací týkajících se statiky stromů (roztržené, vyhnilé a spadlé stromy), budov (komínů, střech i poškozených obvodových zdí) a dalších nevšedních událostí, které ohrožují bezpečnost a zdraví lidí.

Bezpečnost práce na 1. místě

Specialisté na výškové práce

Práce ve výškách až do 42 m

Zkušení pracovníci

Vlastní vysokozdvižné plošiny

Výškové práce - Plošiny Elpoš

Zajišťujeme běžnou údržbu ve výškách

Za použití zvedacích pracovních montážních plošin a vysokozdvižných autoplošin:

  • čištění okapů, jejich opravy a nátěry
  • opravy, demontáže a demolice komínů
  • veškeré klempířské a pokrývačské práce
  • zednické práce včetně nátěrů fasád
  • prořezávání, kácení stromů a větví
  • odstranění převisů sněhu a rampouchů ze střech
  • montáž bannerů, reklamních plachet a světelné reklamy až do výšky 42 m

Pro montáže bannerů se nám osvědčila pracovní plošina T420, a to díky velkému výškovému a stranovému dosahu s vysokou zvedací nosností v koši. U montáže bannerů, reklamních plachet či světelných reklam jsou tyto parametry rozhodující pro rychlou a bezpečnou instalaci.

Naše plošiny vždy pronajímáme se zkušeným řidičem. V případě potřeby si jí můžete objednat i s naší odbornou obsluhou. Díky zkušenostem vám tedy můžeme nabídnout komplexní výškové práce z plošiny za přiznivé ceny.

Firma plošiny Elpoš k práci využívá vlastní pracovní autoplošiny, zvedací a nůžkové plošiny. Dále provádíme elektromontáže NN, kácení stromů a revize plošin.

Ve výškách jsme jako doma, neváhejte nás kontaktovat či nás navštívit v našem sídle v Žitenicích u Litoměřic.

 

  

 

Přehled služeb

Údržba okapů je důležitá z hlediska jejich životnosti. My Vám tuto činnost usnadníme či ji za vás dokonce provedeme.

Oprava, údržba ale i nová instalace do 1000V. Veřejné osvětlení, průmyslová a bytová elektroinstalace. 

Pokud máte strom, který zasahuje nad Váš dům, jsme na to připraveni. Řešíme kritické stavy stromů, provádíme prořezávání, omlazovací řezy a kácení včetně ekologické likvidace, úklidu a odstranění pařezů.

Zatékání vlivem poškozeného oplechování a střešní krytiny způsobuje velké škody na objektech. Opravujeme, okapy, žlaby, svody a měníme poškozenou střešní krytinu.

Prasklý a děravý komín je velmi nebezpečný a může zapříčinit požár vašeho domu, chalupy nebo chaty. Provádíme demontáže a nové vystavění komínových těles. Používáme klasickou metodu zdění nebo systém komínových elementů. 

Zednícké práce ve výškách jsou velmi specifické a vyžadují potřebnou techniku. Opravujeme objekty v průmyslových závodech i v běžné zástavbě jakou jsou pláště sil, komínu, atik, štítů a dalších běžně nedostupných míst ve výškách.

Opravujeme a obnovujeme poškozené fásády. Především řešíme nebezpečný stav prvků fasád jako jsou uvolněné římsy, plastiky a další objekty, které by mohly svým pádem ohrozit zdraví a život lidí.

Pomáháme Vám abyste byli vidět. Provádíme montáž reklamních velkoplošných bannerů, cedulí a světelných reklam. S našimi plošinami jsme schopni instalovat reklamní plochy až do výšky 42m. Pro velké rozměry, jsme schopni nasadit větší počet plošin i našich pracovníků