Plošina MP27 - 27m 6x6

Pracovni plošina MP27 se vyznačuje velkou robustnostní jak podvozku TATRA 148 6x6, tak především samostatného ramene pracovní plošiny s nosností koše 450Kg

a stranovým dosahem 15 m v celém pracovním diagramu. Plošina se skládá ze tří kloubových ramen. Vyrovnávání koše je plynulé, které zajišťuje soustava řetězů, lan a táhel. Ovládaní je prováděno přes ovládací páku a volení jednotlivých fukcí se provádí tlačítky. 

Pracovní plošina nebo púvodní název montážní plošina MP27, je lety osvědčený stroj pro výškové práce. Vzhledem k nosnosti koše a soustavou ramen je vhodná pro práce nebo místa, která jsou nad nějakým profilem, jakou jsou hřebeny sřech, komíny nebo tam, kde je potřeba v určité výšce dosáhnout do boku. Velmi dobře obstojí v těžkém terénu na nezpevněných cestách, loukách a pod. Oblíbená je u elektromontážních firem, pro opravu vedení, stožárů vysokého a velmi vysokého vedení VN a VVN. U společností, které provádějí strojní montáže, opravy a obnovu strojních technologii. Plošina je jako jedna z mála výrobcem schválena pro zdvyhání břemen, na místech pod pracovním košem s nosností 450kg.  

Technické parametry:  
Max. pracovní výška 27m
Max. boční dosah 15 m
Podvozek TATRA
Konstrukce plošiny Ramena
Vzorec pohonu kol 6x6
Nosnost koše 450 kg v celém pracovním diagramu
Šířka koše 0,67m
Délka koše 1,3 m
Celková hmotnost 19.800 kg
Transportní délka 12m
Průjezdní šířka 2,5m
Průjezdní výška 3,56 m
Pohon plošiny motor
Alternativní pohon ne

 plosina 27m 6x6 rozsah praci

 

 

 

 

Potřebujete znát dostupnost či nějakou jinou informaci? Neváhejte nás kontaktovat.