Plošiny

Pro práce ve výškách (neboli výškové práce) potřebujete profesionální vybavení. Tak, aby vaše práce byla bezpečná, efektivní a byla rychle dokončena. Sami provádíme výškové práce a máme vysoké nároky na technické vybavení, rádi vám naši techniku pronajmeme nebo půjčíme. Naše plošiny jsou od renomovaných výrobců a splňují nejpřísnější kvalitativní kritéria. Naše plošiny se od jiných odlišuji pevnou, tuhou a robustní konstrukcí s minimálním výkyvem. Plošiny, dle typu, mají jemné a přesné proporcionální ovládání a to vše je hlídáno řadou počítačů a bezpečnostních systémů, která pracují nezávisle na sobě, tak aby byla zaručena co nevyšší bezpečnost a komfort práce. U starších typů plošin je ovládání řešeno hydrailcky s ovládací elektronikou. O správné ustavení se stará naše obsluha (řidič). Pravidelnou údržbu zajišťuje speciální tým, který je na vysoce profesionální úrovni a pro revize našich plošin máme externí a vysoce kritické revizní techniky.

Pracovní plošiny na automobilových podvozcích se převážně pronajímají s řidičem, kde vaši pracovníci nebo vy sami, provádíte výškové práce z koše a náš řidič (obsluha) dohlíží na průběh prací a je na místě pro případ nouze, tak aby plošinu spustil na zem. Nebo si ji můžete objednat s naší odbornou obsluhou, která ovládá pracovní plošinu z koše a je vašim pomocníkem při prováděných prací. Plošiny se pronajímají v hodinové sazbě. V případě, že vaši pracovníci nebo vy sami, nemáte průkaz na obsluhu pracovní plošiny, rádi vás před realizací zakázky proškolíme. Po absolvování teoretické a praktické časti školení, vám vystavíme průkaz obsluhovatele plošiny.    

Přívěsné a nůžkové plošiny se pronajímají z pravidla bez obsluhy s denní sazbou. Nebo v případě speciálních prací, je možné se dohodnout na individuálních podmínkách, třeba s využitím naší obsluhy.   

Nebo pokud výškové práce nejsou vaši silnou stránkou, rádi s vámi prodiskutujeme konkrétní problematiku, navrhneme a následně provedeme bezpečně a rychle danou práci.

Stali jsme se jedinečnou firmou v ČR, která pronajímá a provádí výškové práce s montážní plošinou 42m na podvozku 4x4.

Pracovní plošina na automobilovém podvozku MAN německého výrobce Wumag s montážní výškou 30m na podvozku 4x2.

Pracovni plošina MP27 se vyznačuje velkou robustnostní jak podvozku TATRA 148 6x6, tak především samostatného ramene pracovní plošiny s nosností koše 450Kg

Pracovní plošina MP 16 na podvozku Avia, je osvědčená lehká pracovní plošina, která se skládá ze dvou ramen a koše s nosností 225kg v celém pracovním diagramu.

Pracovní plošina MP 13 osvědčená montážní vysokozdvižná plošina na podvozku Avia, se skládá ze dvou ramen a koše.

Přívěsná plošina DL18 s pracovní výškou 18m se vyznačuje nízkou hmotností, odolností konstrukce, dobrými pracovními parametry.

Nůžková plošina 10m je určená především pro práci ve vnitřních prostorách jako jsou haly, sklady, výrobní vnitřní prostředí s rovnými a zpevněnými povrhy jako asfalt, beton, betonová zámková dlažba a další.

Nůžková plošina 8m je určená především pro práci ve vnitřních prostorách jako jsou haly, sklady, výrobní vnitřní prostředí s rovnými a zpevněnými povrhy jako asfalt, beton, betonová zámková dlažba a další.