Výškové práce

 Práce ve výškách (aneb výškové práce) jsou naší specialitou. Provádíme výškové práce od roku 1991 a od té doby máme bohaté zkušenosti. Už jsme řešily mnoho kritických situací v oblasti statiky stromů (roztržené, vyhnilé a spadlé stromy), budov (komínů, střech i poškozených obvodových zdí) a dalších nevšedních událostí, které ohrožují bezpečnost a zdraví lidí. Provádíme také běžnou údržbu, jako je čištění a nátěry okapů, opravy, demontáže, demolice komínů, poškozené střešní krytiny, odstranění a opravy uvolněných říms, opravy fasád, okapů žlabů. Odstraňujeme převisy sněhu a rampouchy ze střech. Pro montáže bannerů se nám velmi osvědčila pracovní plošina T420, díky velkému výškovému a stranovému dosahu a především nosnosti v koši. U montáží banneru, reklamních plachet nebo světelné reklamy jsou tyto parametry rozhodující pro rychlou a bezpečnou instalaci. Naší velkou předností jsou zkušení pracovnící s chutí vám vyjít vstříc. 

  

Údržba okapů je důležitá z hlediska jejich životnosti. My Vám tuto činnost usnadníme či ji za vás dokonce provedeme.

Oprava, údržba ale i nová instalace do 1000V. Veřejné osvětlení, průmyslová a bytová elektroinstalace. 

Pokud máte strom, který zasahuje nad Váš dům, jsme na to připraveni. Řešíme kritické stavy stromů, provádíme prořezávání, omlazovací řezy a kácení včetně ekologické likvidace, úklidu a odstranění pařezů.

Zatékání vlivem poškozeného oplechování a střešní krytiny způsobuje velké škody na objektech. Opravujeme, okapy, žlaby, svody a měníme poškozenou střešní krytinu.

Prasklý a děravý komín je velmi nebezpečný a může zapříčinit požár vašeho domu, chalupy nebo chaty. Provádíme demontáže a nové vystavění komínových těles. Používáme klasickou metodu zdění nebo systém komínových elementů. 

Zednícké práce ve výškách jsou velmi specifické a vyžadují potřebnou techniku. Opravujeme objekty v průmyslových závodech i v běžné zástavbě jakou jsou pláště sil, komínu, atik, štítů a dalších běžně nedostupných míst ve výškách.

Opravujeme a obnovujeme poškozené fásády. Především řešíme nebezpečný stav prvků fasád jako jsou uvolněné římsy, plastiky a další objekty, které by mohly svým pádem ohrozit zdraví a život lidí.

Pomáháme Vám abyste byli vidět. Provádíme montáž reklamních velkoplošných bannerů, cedulí a světelných reklam. S našimi plošinami jsme schopni instalovat reklamní plochy až do výšky 42m. Pro velké rozměry, jsme schopni nasadit větší počet plošin i našich pracovníků